Mikasa

 Motto Mikasa

KontaktFORUM BUDOWLANE Kwiecień 2018

Na polskim rynku nie brakuje firm oferujących zagęszczarki rewersyjne. Z powodu dużego asortymentu, wybór nie jest więc łatwy. Mamy nadzieję, że pomoże w tym poniższy artykuł, w którym przybliżamy wybrane modele zagęszczarek rewersyjnych, zastosowane nowe technologie, a także tegoroczne nowości.

- Artykuł "Jaką zagęszczarkę rewersyjną wybrać?" - Forum Budowlane


Forum Budowlane Maj 2015

Do sieci sprzedaży Mikasa w Polsce należy obecnie 18 autoryzowanych dilerów. Dwie ostatnie firmy dołączyły w marcu bieżącego roku. Są to Branżowa Hurtownia Narzędzi oraz firma Maszyny Drogowo-Budowlane Mir-Best. Nowi partnerzy, podobnie jak pozostali z sieci dilerskiej, oferują najwyższy poziom obsługi, szybkie dostawy maszyn Mikasa i zapewniają serwis.

- Artykuł "Nowi dilerzy Mikasy" - Forum Budowlane
ATB Październik 2015

Rozmowa MiesiącaPodsumowanie roku 2015 - Gotowi na prosperitę.
Każdorazowo ostatnie tygodnie roku stanowią doskonały pretekst do podsumowania działalności firm i przedsiębiorstw w minionych dwunastu miesiącach. Tym razem jest to szczególnie uzasadnione, gdy w branży budowlano - drogowej wyraźnie zauważalne są sygnały rynkowego ożywienia, co każe na poważnie rozważać pozytywne scenariusze na 2016 rok. Dlatego tradycyjnie już pytamy wybrane firmy z sektora maszyn budowlanych o ocenę bieżącej sytuacji, kondycję branży, a także pomysł na biznes w przyszłym roku.

- Artykuł "Rozmowa Miesiąca" - ATB


Forum Budowlane Październik 2015

Tytan przecinaniaO tym, że przecinarka Mikasa MCD-218CEH istnieje i można ją kupić w firmie Aries Power Equipment, oficjalnego dystrybutora tej japońskiej marki w Polsce, pisaliśmy już na naszych łamach. Teraz nadarzyła się okazja do zobaczenia jej na budowie wielopoziomowego garażu w Legionowie, gdzie bardzo ciężko pracowała.

- Artykuł "Tytan przecinania" - Forum Budowlane

ATB Październik 2015

Całkowicie po polskuFirma Aries Power Equipment oferująca szeroką gamę zagęszczarek wibracyjnych posiada w asortymencie zagęszczarkę jednokierunkową Bully110 o masie 116kg, bardzo dobrze sprawdzają się w pracy przy krawężnikach, ścianach i w trudno dostępnych miejscach.

- Artykuł "Całkowicie po polsku" - ATB

Forum budowlane Grudzień 2014

Ubijaki Mikasa na krajowym rynkuPierwszy ubijak firma Mikasa wyprodukowała już w 1961 roku. Ponad 50 lat doświadczeń i udoskonaleń sprawiło, że produkty z logiem trzech trójkątnych parasoli zdobyły sobie zaufanie użytkowników na całym świecie. Ubijaki Mikasa to prawdziwa jakość „Made in Japan”, ponieważ całość produkcji oraz dział konstrukcyjny zlokalizowane są w Japonii.

- Artykuł "Ubijaki Mikasa na krajowym rynku" - Forum Budowlane

Forum budowlane Październik 2014

Przecinarki jezdneKażdy, kto planuje zakup przecinarki jezdnej, powinien odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Przede wszystkim, jak często będzie wykorzystywana, czy też jak długie nacięcia będzie wykonywała. Pomocą w doborze służy firma Aries Power Equipment, która oferuje przecinarki własnej produkcji o nazwie Sharky oraz urządzenia japońskiej marki Mikasa.

- Artykuł "Przecinarki jezdne" - Forum Budowlane


Forum budowlane Sierpień 2014

Zagęszczarki do gruntuZ szerokiej gamy urządzeń wykorzystywanych do zagęszczania gruntu, prawdopodobnie najpowszechniej wykorzystywane są zagęszczarki jedno- i dwukierunkowe. Doskonale radzą sobie na małych i dużych powierzchniach, można ich użyć także do zagęszczania innych materiałów. A oto nasze propozycje z tego zakresu.

- Artykuł "Zagęszczarki do gruntu" - Forum Budowlane

Forum budowlane Maj 2014

Aries Power Equipment dystrybutorem MikasaFirma Aries Power Equipment została oficjalnie generalnym dystrybutorem maszyn budowlanych japońskiej marki Mikasa. Cenione nie tylko w Japonii, ale w całej Azji oraz w Stanach Zjednoczonych, produkty Mikasa są także popularne w krajach europejskich takich jak Włochy, czy Francja. W planach dystrybutora jest, aby za kilka lat Mikasa miała mocną pozycję również w Polsce.

- Artykuł "Aries Power Equipment dystrybutorem Mikasa" - Forum Budowlane
All rights reserved ARIESPOWER 2019. Created by J-23 2019