Mikasa

 Motto Mikasa

KontaktMikasa - szkolenie handloweW dniach 10-11.03. 2016 w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbyło się Szkolenie Handlowe prezentujące maszyny MIKASA. Udział wzięły firmy będące dilerami tych urządzeń oraz firmy zaproszone, które w najbliższym czasie mają szanse dołączyć do sieci. W sumie w szkoleniu wzięło udział 45 osób z 20 firm.


Szkolenie podzielone było na dwa bloki tematyczne rozbite na dwa dni.

Pierwszego dnia uczestnicy mogli zapoznać się z historią i dniem dzisiejszym firmy MIKASA. Porozmawiać z Panem Kazuyuki Hikami, który prosto z fabryki specjalnie dla nas przybył na szkolenie. Tego dnia przedstawione zostały również ubijaki wibracyjne. Na poligonie można było porównać urządzenia Mikasy z urządzeniami innych firm.

Drugiego dnia Pan Hikami omówił zagęszczarki jednokierunkowe i rewersyjne oraz przecinarki do nawierzchni. Następnie uczestnicy szkolenia porównali maszyny Mikasa z konkurencyjnymi.

Szkolenie zakończyło się uroczystym wręczeniem nagród dla trzech dilerów, którzy w 2015 roku uzyskali najlepsze wyniki oraz wręczeniem certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniu. Wszystkim biorącym w nim udział dziękujemy za przybycie i życzymy powodzenia w sprzedaży maszyn MIKASA.

Mikasa - szkolenie handlowe

Mikasa - szkolenie handloweMikasa - szkolenie handlowe

Mikasa - szkolenie handlowe

Mikasa - szkolenie handlowe

All rights reserved ARIESPOWER 2019. Created by J-23 2019