Mikasa

 Motto Mikasa

KontaktTargi Intermasz Poznań - zapraszamy na nasze stoiskoSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów INTERMASZ Poznań, odbywających się w terminie 21-25.05.2014. Nasza Firma będzie miała swoją ekspozycję na stoisku nr 10 w pawilonie nr 3. Prezentować będziemy nowości, czyli maszyny budowlane japońskiej firmy MIKASA, jak również nasze sztandarowe produkty marki HONDA, AIRMAN oraz KUBOTA.  Niewątpliwą atrakcję będą stanowiły całkowicie nowe zagęszczarki rewersyjne MIKASA serii MVH.Targi Intermasz Poznań - zapraszamy na nasze stoisko


Targi INTERMASZ to najważniejsza impreza targowa maszyn budowlanych w Polsce i całej Europie Środkowej. W tegorocznej edycji targów biorą udział wszystkie największe firmy z branży budowlanej.

INTARMASZ to nie tylko wystawa. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla odwiedzających m.in.: pokazy pracy maszyn na zainscenizowanym placu budowy oraz wiele konkursów dla odwiedzających.

Targi Intermasz Poznań

Szeroka oferta wystawców targów INTAERMASZ to znakomita okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z najnowszymi trendami oraz technologiami obowiązującymi w branży maszyn budowlanych, porównać oferty kilkudziesięciu najbardziej liczących się w tym sektorze firm, a także nawiązać bezpośredni kontakt z ich przedstawicielami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

All rights reserved ARIESPOWER 2019. Created by J-23 2019