Mikasa

 Motto Mikasa

KontaktDnia 13/10 w miejscowości Turek, w bardzo industrialnej scenerii elektrowni ZEPAK, odbył się, pod patronatem Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Budowlanych, plenerowy piknik maszyn budowlanych e-robocze SHOW. W imprezie wzięli udział wszyscy liczący się producenci i dystrybutorzy maszyn w Polsce i oczywiście nie mogło zabraknąć firmy Aries z naszymi maszynami firmy Mikasa.Nasze stoisko podzielone było na 2 części: część ekspozycyjną - gdzie wszyscy wizytujący mogli zapoznać się z pełną gamą naszych maszyn oraz dodatkowo poligon testowy - na którym goście mogli na „żywym organizmie” popracować naszymi zagęszczarkami i skoczkami. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy na poligonie testowym, gdzie oczywiście można było wypróbować maszynę ale też porównać z innymi maszynami konkurencji.


 
Dla profesjonalistów odbywało się szereg konkurencji m.in. konkurs na operatora roku 2018!
Co prawda, konkurs nie dotyczył operatorów sprzętu zagęszczającego a koparek, ale i tak podniosło to rangę i oprawę imprezy. Pamiętać trzeba że po każdym wykopie trzeba przecież zagęścić. smile


 
Podsumowując… imprezę uznajemy za wyjątkowo trafną, celującą bardzo dobrze w potrzeby branży maszynowej i budowlanej. Dodatkową wartością była wysoka frekwencja, pogoda wyśmienita, ponad 30 wystawców a maszyn do testowania bez liku. Z pewnością nie będzie to nasze ostatnie spotkanie z tą imprezą!
 

All rights reserved ARIESPOWER 2019. Created by J-23 2019