Mikasa

 Motto Mikasa

KontaktDnia 13/10 w miejscowości Turek, w bardzo industrialnej scenerii elektrowni ZEPAK, odbył się, pod patronatem Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Budowlanych, plenerowy piknik maszyn budowlanych e-robocze SHOW. W imprezie wzięli udział wszyscy liczący się producenci i dystrybutorzy maszyn w Polsce i oczywiście nie mogło zabraknąć firmy Aries z naszymi maszynami firmy Mikasa.

Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na piknik maszyn budowlanych eROBOCZE SHOW, który odbędzie się 13 Października w miejscowości Turek (woj. łódzkie). Będziemy tam prezentować cały przekrój naszej oferty maszyn budowlanych MIKASA. Dodatkową atrakcją będzie poligon testowy na którym będzie można w realu przetestować nasze maszyny.

W dniach 25-28.04 w Wilnie odbyły się Targi Budowlane RESTA 2018. Są to największe tego typu targi w krajach bałtyckich. Aries Power jako dystrybutor marki Mikasa, Daishin i Matsusaka również w nich uczestniczył. Targi to doskonała okazja by podkreślić naszą obecność na tych rynkach oraz wsparcie marketingowe naszych dilerów w krajach bałtyckich, których liczba z roku na rok się powiększa.

Zmarł Prezes Tatsuya Kyoya

Szanowni Państwo,

Z żalem zawiadamiamy, że 25 stycznia 2017r. po długiej chorobie zmarł były Prezes Mikasa Sangyo Co.Ltd. Pan Tatsuya Kyoya.

Wyrazy żalu i głębokiego współczucia z powodu śmierci, składa  Zarząd i pracownicy Aries Power Equipment

Zaproszenie na targi BAUMA 2016Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy MIKASA SANGYO podczas targów BAUMA 2016 w Monachium, które odbędą się w terminie 11-17 Kwietnia 2016. Nasze stoisko mieści się na terenie otwartym (FS) numer stoiska (1013/1). Jest to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą, nowościami oraz zacieśnienia relacji biznesowych między naszymi firmami.

Mikasa - szkolenie handloweW dniach 10-11.03. 2016 w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbyło się Szkolenie Handlowe prezentujące maszyny MIKASA. Udział wzięły firmy będące dilerami tych urządzeń oraz firmy zaproszone, które w najbliższym czasie mają szanse dołączyć do sieci. W sumie w szkoleniu wzięło udział 45 osób z 20 firm.


Intermasz 2015 za nami!!!Wszystkim, którzy znaleźli chwilę czasu w tym „gorącym” biznesowo okresie na odwiedzenie naszego stoiska na Targach INTERMASZ 2015 chcieliśmy serdecznie  podziękować.Mikasa – sukces japońskiej technologii na polskim rynku maszyn budowlanychJapońskie maszyny budowlane Mikasa, od roku dostępne w sieci autoryzowanych dilerów Aries Power Equipment, zdobywają coraz większe zainteresowanie i uznanie firm budowlanych.Zapraszamy  na INTERMASZ w Poznaniu  6 - 9 maja 2015Odwiedź nasze stoisko na targach INTERMASZ!

Zapraszamy na drugą edycję Targów Maszyn Budowlanych w Poznaniu gdzie z przyjemnością zaprezentujemy Państwu dystrybuowane przez Aries marki polskie i japońskie.


Nasze nowe biuroZ przyjemnością informujemy, że z dniem 1 marca 2015 przenosimy Siedzibę i Biuro Handlowe z ul. Wrocławskiej na ul. Puławską 467
Szkolenie serwisowe MikasaW dniach 24-25 września w Centrum Maszyn Bronisze odbyło się szkolenie serwisowe z maszyn budowlanych firmy Mikasa. Wzięło w nim udział 24 przedstawicieli z 13 firm.INTERMASZ POZNAŃ 2014 już za nami…Targi Maszyn i Urządzeń INTERMASZ Poznań 2014 już za nami.
Pogoda dopisała, goście również. Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas aby odwiedzić nas na stoisku.ARIES się szkoliW dniach 12-16 maja gościliśmy w Polsce przedstawiciela firmy MIKASA SANGYO, Pana Tomio Ishikawa. Wizyta ta miała na celu umożliwienie przedstawicielowi koncernu bardziej szczegółowe zapoznanie się z Ariesem, naszą siecią sprzedaży oraz rynkiem, a nam dała możliwość zasięgnięcia odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania u źródła.


Targi Intermasz Poznań - zapraszamy na nasze stoiskoSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów INTERMASZ Poznań, odbywających się w terminie 21-25.05.2014. Nasza Firma będzie miała swoją ekspozycję na stoisku nr 10 w pawilonie nr 3. Prezentować będziemy nowości, czyli maszyny budowlane japońskiej firmy MIKASA, jak również nasze sztandarowe produkty marki HONDA, AIRMAN oraz KUBOTA.  Niewątpliwą atrakcję będą stanowiły całkowicie nowe zagęszczarki rewersyjne MIKASA serii MVH.


mikasa

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że od dnia 1 kwietnia jesteśmy oficjalnie Generalnym Dystrybutorem Maszyn Budowlanych japońskiej firmy MIKASA. MIKASA to silna, międzynarodowa marka maszyn budowlanych, nr 1 w Japonii, nr 1 w Azji oraz nr 2 w Stanach Zjednoczonych. Produkty Mikasa są również popularne w krajach europejskich jak: Włochy, Francja.


All rights reserved ARIESPOWER 2019. Created by J-23 2019