Mikasa

 Motto Mikasa

KontaktMikasa na Litwie

Targi RESTA w Wilnie

26-29 kwietnia braliśmy udział w Targach Resta, które odbyły się w Wilnie. Prezentowaliśmy tam maszyny budowlane Mikasa, agregaty prądotwórcze serii EA oraz motopompy Daishin i Niagara. RESTA to największe targi budowlane w krajach bałtyckich, gdzie wystawiają się wiodące firmy oferujące maszyny i sprzęt budowlany.

Zmarł Prezes Tatsuya Kyoya

Szanowni Państwo,

Z żalem zawiadamiamy, że 25 stycznia 2017r. po długiej chorobie zmarł były Prezes Mikasa Sangyo Co.Ltd. Pan Tatsuya Kyoya.

Wyrazy żalu i głębokiego współczucia z powodu śmierci, składa  Zarząd i pracownicy Aries Power Equipment

Zaproszenie na targi BAUMA 2016Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy MIKASA SANGYO podczas targów BAUMA 2016 w Monachium, które odbędą się w terminie 11-17 Kwietnia 2016. Nasze stoisko mieści się na terenie otwartym (FS) numer stoiska (1013/1). Jest to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą, nowościami oraz zacieśnienia relacji biznesowych między naszymi firmami.

Mikasa - szkolenie handloweW dniach 10-11.03. 2016 w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbyło się Szkolenie Handlowe prezentujące maszyny MIKASA. Udział wzięły firmy będące dilerami tych urządzeń oraz firmy zaproszone, które w najbliższym czasie mają szanse dołączyć do sieci. W sumie w szkoleniu wzięło udział 45 osób z 20 firm.


Intermasz 2015 za nami!!!Wszystkim, którzy znaleźli chwilę czasu w tym „gorącym” biznesowo okresie na odwiedzenie naszego stoiska na Targach INTERMASZ 2015 chcieliśmy serdecznie  podziękować.Mikasa – sukces japońskiej technologii na polskim rynku maszyn budowlanychJapońskie maszyny budowlane Mikasa, od roku dostępne w sieci autoryzowanych dilerów Aries Power Equipment, zdobywają coraz większe zainteresowanie i uznanie firm budowlanych.Zapraszamy  na INTERMASZ w Poznaniu  6 - 9 maja 2015Odwiedź nasze stoisko na targach INTERMASZ!

Zapraszamy na drugą edycję Targów Maszyn Budowlanych w Poznaniu gdzie z przyjemnością zaprezentujemy Państwu dystrybuowane przez Aries marki polskie i japońskie.


Nasze nowe biuroZ przyjemnością informujemy, że z dniem 1 marca 2015 przenosimy Siedzibę i Biuro Handlowe z ul. Wrocławskiej na ul. Puławską 467
Szkolenie serwisowe MikasaW dniach 24-25 września w Centrum Maszyn Bronisze odbyło się szkolenie serwisowe z maszyn budowlanych firmy Mikasa. Wzięło w nim udział 24 przedstawicieli z 13 firm.INTERMASZ POZNAŃ 2014 już za nami…Targi Maszyn i Urządzeń INTERMASZ Poznań 2014 już za nami.
Pogoda dopisała, goście również. Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas aby odwiedzić nas na stoisku.All rights reserved ARIESPOWER 2017. Created by J-23 2017